Vítáme United Airlines v Praze

 

Dne 7.6.2019 se uskutečnil inaugurační let společnosti United Airlines na lince Newark – Praha a ENES Cargo Prague je jejím hrdým partnerem pro odbavení zboží.

Linka bude provozována denně až do 4.10.2019 letadly typu B767-300. Následně mimo sezónu bude pokračovat odbavení zboží a jeho přeprava náhradní kamionovou dopravou.

Školení a přípravy na odbavení zboží byly opravdu důkladné a na žádost United Airlines jsme rozšířili dveře do chladícího prostoru tak, aby bylo možné zavézt přepravní kontejnery LD-3 se zbožím, které vyžaduje kontrolovaný teplotní režim, přímo do chladící místnosti, kde je dostatek prostoru i pro další společnosti. Poté nás velmi potěšila slova pana Josepha Sajonze, Manager – Cargo Operations Performance, Germany / Switzerland / Austria / Scandinavia / Iceland / East Europe / Africa v e-mailu adresovaném cargo řediteli Jaroslavu Vaňkovi: „This is really outstanding what you and ENES Cargo did to offer a 1st class handling. I never have seen such a fast implementation before. Thanks a lot.“